Nederlands MediaNetwerk

Ontmoetingsplaats voor communicatieprofessionals

1. Toegang en lidmaatschap
De website van het Nederlands MediaNetwerk is vrij toegankelijk voor iedereen. Het lidmaatschap aan het netwerk is voorbehouden aan media- en communicatieprofessionals in de breedste zin van het woord: van journalisten tot marketeers, van film- en televisiemakers tot mediaplanners, van vormgevers tot communicatieadviseurs, van PR-professionals tot head hunters, van marktonderzoekers tot media-opleiders, van fotografen tot uitgevers, van internetondernemers tot reclamemakers.

2. Ledenprofiel
Mensen die zich aanmelden als lid van het netwerk maken een ledenprofiel aan. In dit profiel moet staan: voor- en achternaam, een foto, locatie, naam het bedrijf of organisatie, functieomschrijving en beschrijving van de activiteiten. Leden met een onvolledig ingevuld profiel worden geroyeerd.

3. Publiceren en communiceren op het netwerk
Het Nederlands MediaNetwerk is een B2B omgeving - en bijvoorbeeld geen dating site - en leden wordt gevraagd zich daarnaar te gedragen. Opinie, scherpe opinie, discussiëren op het scherp van de snede is prima - graag zelfs - maar wel relevant en met respect. Spam, extreme politieke geluiden, discriminatie, stalking, porno, aanzetten tot haat en verbale agressie worden niet getolereerd.

4. Deelname aan het Nederlands MediaNetwerk Event en het Nederlands MediaNetwerk Congres
Deelname aan het Nederlands MediaNetwerk Event en het Nederlands MediaNetwerk Congres is voorbehouden aan leden van het netwerk.

5. Nieuwsbrief
De digitale nieuwsbrief Nederlands MediaNieuws wordt wekelijks naar de netwerkleden verstuurd. Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out). Ook niet-leden kunnen zich op de nieuwsbrief abonneren. De lancering van de nieuwsbrief is op donderdag 24 september 2009.


Bas Vlugt, oprichter Nederlands MediaNetwerk
Haarlem, 16 maart 2009



Bas Vlugt over het Nederlands MediaNetwerk

Tags: bas vlugt, leden, ledenprofiel, lid, lidmaatschap, media, medianetwerk, nederlands, profiel, spelregels

Delen 

Het is niet mogelijk op deze blogpost te reageren

Info

Bas Vlugt Bas Vlugt heeft dit netwerk opgezet op Ning.

Start je eigen netwerk!

Nieuwsbrief

Naam:
Email addres:

Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere vrijdag ochtend het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie colums en de beste vacatures in jouw inbox. Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out).

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief

Columns

Hieronder staat een overzicht van de meest recente columns. Klik hier voor het complete columnisten overzicht.

Alexandra Besuijen: Carla's borsten

Jort Kelder: Kapitalisme met een knipoog: lachuh?

Sak van den Boom: Print zorgt voor meer binding dan digitaal? Onzin!

Trix Vertogen: Last Minute PR-actie voor de feestdagen

Ton Verlind: Jong en oud worden in omroepdiscussie tegen elkaar opgezet

Joep Zijp: Soul in de media?

Ben van der Burg: 100% Share of Voice

Op 27 mei vond in de Philharmonie te Haarlem het Tweede Nederlands MediaNetwerk Event plaats

Bekijk het programma, de deelnemerslijst, de foto's en video's


Badge

Bezig met laden...

© 2009   Gemaakt op Ning door Bas Vlugt.   Uw eigen sociale netwerk oprichten

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacy  |  Algemene voorwaarden